O firmie

Menu
O firmiePolityka prywatnościkontakt

       Firma IM-BUD jest obecna na rynku budowlanym od roku 2007. Swoje prace zaczynała od wykonywania zleceń inwestorów prywatnych oraz osób fizycznych. Doświadczenie, jakie szybko uzyskała w branży brukarskiej, pozwoliło na rozwój firmy oraz poszerzenie swoich usług w zakresie ogólnobudowlanym oraz budownictwa drogowego.

       Firma IM-BUD oferuje wszelkiego rodzaju prace budowlane, prace ziemne, maszynowe układanie kostki, kompleksowe wykonywanie projektów drogowych, wykonywanie prac na terenie całego kraju.

       IM-BUD jest szybko rozwijającą się firmą z gwarancją wysokiej, jakości wykonywanych usług.

       Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe wykonywanie projektów drogowych oraz ziemnych.

       Celem naszej firmy jest spełnianie oczekiwań klientów indywidualnych oraz inwestorów.

       Doświadczenie zdobyte na krajowym rynku, w branży brukarskiej jest bardzo szerokie, a wykwalifikowana kadra wykona wszystkie zlecenia na najwyższym poziomi oraz zaangażowaniu.

       Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe IM-BUD stale rozwija i poszerza zakres swojej działalności. Zapraszamy do kontaktu i prześledzenia naszej strony w celu zapoznania się z usługami, które oferujemy. Gorąco zachęcamy także do odwiedzenia zakładki realizacje, gdzie mogą Państwo zobaczyć zdjęcia wszystkich dotychczasowych prac, jakie zakończyliśmy. Będzie to najlepszym potwierdzeniem naszych możliwości i solidnego podejścia do usług budowlanych.